ساو با جدیت کامل گفت:به من دست نزن!

دست کوین متوقف شد، درست در یک صدم ثانیه!

کوین لبخندی زد و گفت: ببین، این دست منم دیوونه ات شده، اون قدر که از من پیروی نمی کنه!

ساو با تلخی گفت: تو عاشقم نیستی یا اینکه اصلا نمی دونی عشق چیه

کوین در یک لحظه ساو را در آغوش خود کشید و در لاله گوشش زمزمه کرد: خب تو بهم یاد بده دلبر عزیزم!

شاید تنها فکری که در آن لحظه به عصب های حسی اش می رسید،^فرار^ بود. اما نمی شد، او حالا کاملا در انحصار کوین قرار داشت و نمی توانست ذره ای تکان بخورد. ساو با لحن محکمی گفت:ولم کن.

کوین آرام سرش را روی شانه ساو گزاشت و زمزمه کرد:ولت کنم که دوباره بزاری بری.؟

ساو چه می توانست بکند؟ تنها سکوت و سکوت و سکوت.

یک ماه پر از دغدغه و دلشوره های دخترانه اش گذشت، آن هم در خانه کسی که تا مدتی بعد قرار بود باالاجبار و ناخواسته با او پیوندی نا گسستنی ببندد، پیوندی که روز و شب سعی در بریدن آن و جدایی هرچه زودتر آن داشت

از زمانی که کوین را ملاقات کرده بود تا به آن روز، نمی توانست عشقش نسبت به او را هضم کند و به هیچ وجه نمی توانست حرف ها و کارهای به ظاهرش را درک کند. آخر شاخ ترین و پولدار ترین پسر نیویورک، او را می خواست چه کار؟؟چه دلیلی داشت با وجود آن همه دختر هایی که التماس نگاهش را می کشیدند به دختری روی بیاورد که حتی نگاه هم به او نمی کند؟آیا واقعا به خاطر یک قمار چند میلیونی و پدرش، حاضرشده بود عاشقش شود یا این که مسئله چیز دیگری بود؟!

با شنیدن سر و صدایی که از طبقه پایین می آمد، دست از کتاب خواندن کشید. برای قبولی در امتحان دانشگاهی که چند ماه نرفته بود و هزینه بسیار برایش شده بود، نمره قبولی لازم بود اما نمی توانست از صدای آزاردهنده ی همیشگی که دلیلش را خوب می دانست چشم پوشی کند و بگذرد.

از پله هایی که تعدادشان برایش خیلی زیاد و مسغره بود، پایین رفت. حدسش درست بود. کوین با تعداد زیادی از خدمتکارانش، معرکه گرفته بود و آن ها را به کارهایی که نکرده بودند، متهم می کرد. فریادهایش زمین را به لرزه در می آورد چه رسد به پرده گوش های بی گناه  خدمتکاران! ساو با دلیل عصبانیت بی جای او را درک نمی کرد. جوری فریاد می زد انگار همه اموالش به باد رفته است! اما شاید هم همین طور بود.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

iran-brawl آدخت دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. http://plus.rozblog.com/ تمرین های کلاس آموزش 3DsMax safar آموزش ایلوستریتور 2019 علیشیخ Jesse stockbuy ممبرهای تلگرام